Кава з молоком

Кава з молоком - гарячий напій, родом із Франції (фр. - Café au lait),

який готується методом змішування порції кави з гарячим молоком. 


В європейських країнах цей напій відомий під різними назвами:
«café con leche» - Іспанія, 
«kawa biała» - Польша
«Milchkaffee» - Німеччина
«koffie verkeerd» - Нідерланди
«café au lait» - Франція та Північна Європа.

На своїй батьківщині напій готується традиційно - додаванням до чорної кави заздалегідь підігрітого молока. Після популяризації еспресо-машин в 1940-х роках для приготування все частіше використовується еспресо.

Кава з молоком подається на "французьку манеру": в білій керамічній чашці (помилково вважати каву з молоком латте - який наливають у високий бокал).

В США кава з молоком готується на основі чорної кави, яка була приготована капельним методом або у френч-пресі та нагрітого паром молока, що знову ж відрізняє його від латте, який готується на основі еспресо. Подається в чашці (іноді теж на французький манер).


В Північній Америці кава з молоком відома під французьким іменем «café au lait». В той же час деякі кафе (такі як Starbucks) подають напій під назвою "місто" (misto) та в прозорих скляних чашках. 


Користь та шкідливість напою на ваш організм буде визначатись різними факторами: властивостями вашого особистого організму, кількості випитої кави з молоком в день та якості напою (починаючи від зерен і закінчуючи молоком).


Основний момент, який повинні знати фанати кави з молоком: зв'язок молочного білка з таніном (речовина, яка входить до складу кави) зменшує швидкість засвоювання білків. Існуює багато інших застереженнь від експертів, які відносяться до кави з молоком, але як у випадку з будь-яким іншим продуктом - потрібно все вживати в нормах, без передозування.


Відомі види нопоїв на основі кави з молоком:

Латте - кава з молоком, але молоко вспінене. Склад еспресо - 1/4 частина порції.

Латте-макіато - готується трьохрівневий напій, де кава знаходиться між молоком та піною.

Капучіно - доля еспресо в порції - 1/2. Спочатку в чашку наливають каву, потім молоко та зверху піну. Додатково можна прикрасити шоколадом.


Нет комментариев
Добавить комментарий